TALOUS JA HALLINTO

Hyttinen Timo, toimitusjohtaja 014 266 7073 timo.hyttinen@jkl.fi

Eeva Sievänen, talouspäällikkö 014 266 7088 eeva.sievanen@jkl.f (opintovapaalla 4/2019 saakka)

Kärkkäinen Anu, asiakaspalvelupäällikkö 014 266 7078 anu.karkkainen@jkl.fi

Kemppainen Sirpa, taloussihteeri (ostoreskontra, maksuliikenne) 014 266 7075 sirpa.kemppainen@jkl.fi

Korhonen Laura, taloussihteeri (ostoreskontra, maksuliikenne) 014 266 7084 laura.v.korhonen@jkl.fi

Muhonen Pirjo, taloussihteeri (kirjanpito, lainat) 014 266 7087 pirjo.muhonen@jkl.fi (Eeva Sieväsen sijainen 4/2019 saakka)

Tikanniemi Tanja, taloussihteeri (kirjanpito) 014 266 7077 tanja.tikanniemi@jkl.fi

JYVÄSKYLÄN VUOKRA-ASUNNOT OY:N HALLITUS JA OMISTUS

Piirtola Panu, hallituksen puheenjohtaja, panu.piirtola@hotmail.com

Pietiläinen Mimmi, varapuheenjohtaja

Hallituksen jäsenet: Väliniemi Tuulikki, Rautiainen Tero, Neittaanmäki Petri,Tuunanen Inkeri, Kuosmanen Jari, Nuutinen Ritva, Ahonen Kimmo

Yhtiön omistaa Jyväskylän kaupunki. Tilintarkastuksen hoitaa BDO Oy.